Foto: Ilvy Njiokiktjien

Technische productie




Jaar Project Producent Locatie Credits Functie
2018
Likeminds Bedankt
Likeminds
De Wallen Amsterdam
  Technische productie

Wonderfeel Festival
Het Productiekantoor
  preproductie Matthijs van Meeuwen
Chef techniek festival

EXPO HKU
HKU
Kernkade
curator Trudy Hekman
Technisch producent
2017/2018
Mollen
Wat We Doen
station Sloterdijk Amsterdam
regie Floris van Delft
Technisch producent
2017
NachtHexen 1: Jeanne
Jens van Daele Burning Bridges
Tournee
choreografie Jens van Daele, lichtontwerp Tom Verheijen/Rapenburg Plaza
Technische productie

Hansel und Grëtel
NJO ism DNOA
Openluchttheater De Pinkenberg Velp
  Technisch producent

EXPO HKU
HKU
De Snorfabriek Utrecht
curator Trudy Hekman
Technisch producent

Mokum ID Festival
Theater Bellevue, Likeminds e.a.
Theater Bellevue
  Technisch producent
2016
Straf (tbv Ministerie van Veiligheid en Justitie)
De Verlichting
De Fabrique Utrecht
  Technische productie

Parade van Ieder1
de Projectstudio
ArenaPark & Museumplein Amsterdam
  Technisch producent

Straf
De Verlichting
Oude gevangenis Wolvenplein Utrecht
regie Floris van Delft, vormgeving Laura de Jong
Technische productie

Closer
Likeminds
Tournee
  Technische productie opstart tournee
2015
Eureka! Wetenschapsfestival
Nationale Wetenschapsagenda / Wink / de Projectstudio
Westergasfabriekterrein Amsterdam

Technisch producent
  Nachtdieren
Likeminds
Amsterdam
regie Floris van Delft
Technisch producent
  Opening Waterliniemuseum
Het Productiekantoor
Fort Vechten
  Technische productie licht

Festival Overvloed
Kunstenlab / Rondeel
Deventer
  Technisch producent

Ramkoers
Productiehuis ON / BOT
Zomerfestivals
regie Vincent de Rooij
Technisch producent

World Expo Milaan Italië - Dutch Venue
de Projectstudio
Milaan Italië
  Technisch producent preproductie

Het Spoor Voorbij
Werkplaats Spoorzone Delft
Station Delft e.o.
  Technische productie
2014
Koninkrijksconcert
Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijkrelaties / VOF Oorzaak
Theater De Meervaart Amsterdam

Technisch producent & Stagemanager

Typhoon & Kensington
Hoog Catharijne Utrecht
Gildenkwartier Hoog Catharijne

Technisch producent

Nederlands Film Festival
Nederlands Film Festival
Utrecht

Technisch producent special events, bioscopen en buitenlocaties & ondersteuning TivoliVredenburg

Rode Loper Festival
Rode Loper Festival
Oranje Vrijstaatplein Amsterdam

Technisch coördinator

Ramkoers
Productiehuis ON / BOT
Zomerfestivals
regie Vincent de Rooij
Technisch producent
  Wild West
Urban Myth
Podium Mozaïek

Technisch coördinator
2013 Nederlands Film Festival Nederlands Film Festival Utrecht
Technisch producent

Di Nozze di Figaro NJO & DNOA Radio Kootwijk regie Alexander Oliver Technisch producent

In je Element Stichting Papageno Lichtfabriek Haarlem regie Peter Sambros Technisch producent

Maria Nunez Aorta Muziektheater
regie Machteld van Bronkhorst Technisch producent
2012 Koninkrijksconcert Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties / BV Oorzaak WTC Rotterdam   Technisch producent & Stagemanager
  Storytelling Festival Bureau Barel ism IJ Producties NDSM werf   Technische productie
  Nederlands Film Festival Nederlands Film Festival Utrecht   Technisch producent
  Lucifers Val ThEAter EA Domtoren Utrecht   Technisch producent
  Kabel Urban Myth Schouwburg Amsterdam   Technisch coördinator
  Souk Holland Symfonia     Hoofd techniek
  Best of Likeminds Likeminds Schouwburg Amsterdam   Technisch producent
2011 IDFA prijsuitreiking IDFA Escape Venue   Technisch coördinator
  Workshop Technische productie MA College MA College Amsterdam   Docent
  Storytelling Festival Bureau Barel NDSM   Technische productie
  Nederlands Film Festival Nederlands Film Festival Utrecht   Technisch producent
  Aangespoeld en Doorverteld Siberische Bruiloft Schermereiland regie Leoni van Veen Technische productie
  Ex Machina The Lunatics Bouwput, nieuwe schouwburg Nieuwegein regie Hielke Zevenbergen Technisch & Uitvoerend producent
  Modeshow MA College & TMO TMO/DETEX Doorn   Supervisor licht / Docent
2010 IDFA IDFA Escape Venue   plv. Technisch coördinator
  Duurzaamheid on Stage VPT Rotterdamse Schouwburg   Technisch projectleider
  Modeshow MA College & TMO TMO/DETEX Doorn   Supervisor licht / Docent
  Festival Spoffin Stg. Zomertheater Amersfoort Amersfoort   Technisch & Uitvoerend producent
  Hominid The Lunatics Festival Detmold Duitsland, Burgers' Zoo Arnhem, Terschellings Oerol Festival, Openluchttheater Amersfoort, Lunalab Utrecht co-productie met Out of Hand Theatre Atlanta USA Technisch & Uitvoerend producent
  Blauw Bloed The Lunatics Bibliotheek Almere regie Koos Hogeweg Technisch & Uitvoerend producent
  Op Hoop van Troost ThEAter EA Tournee kleine zaal regie Tarkan Köroglu, decor Sacha Zwiers, licht Tom Verheijen Technische productie
2009 Kerstconcert Holland Symfonia December tour   Technische productie
  Feniks Prelude The Lunatics Bouwput Vredenburg, Utrecht regie Lucas Kastelijn Technisch producent
  Territoria XL The Lunatics Detmold, Duitsland regie Marianne Seine & Ruud Gielens Technisch & Uitvoerend producent
  Fight Club Urban Myth Stadsschouwburg Amsterdam regie Jörgen Tjon A Fong Technische productie
2008 De Leeghwater Code Cultureel Erfgoed Noord Holland Kerken in Westbeemster, Noordbeemster, Schermerhoorn, Oosthuizen   Technische productie
  Theatrale Kerkenroute        
  De Perzen Albarica & Alan Yadegarian Tournee middenzaal regie Alan Yadegarian, vormgeving Roosien Verlaan, licht Remko van den Ende Technische productie
  Hydro Sapiens The Lunatics Goyang Lake Park Art Festival Zuid Korea regie Marianne Seine, decor The Lunatics, kostuums Linda Anneveld, licht Remko van den Ende Technisch & Uitvoerend producent
  Festival Confronting Cultures DW-RS producties NDSM   Technisch producent
      ITW, IJ-helling, Rheebergen loods    
  Robodock Festival Stg ADeM NDSM Load Out Afgelast ivm te weinig subsidies Uitvoerend producent
2007 Robodock Festival Stg ADeM NDSM Docklandshal + buitenterrein   Technisch producent
  Oerol Festival Stg Terschellings Oerol Terschelling   Coördinator Techniek & Veiligheid
2006 Rood Zwart en Onwetend Theatergroep Pangaea Tournee locatie regie Alan Yadegarian, vormgeving Roosien Verlaan Technische productie
      forten    
  Backpack Angels I Backpack Angels Locatiefestival Theaterterras Amersfoort eindregie Judith Brokking, spel Lidewij Benus, Kyra Macco, Lianne Zandstra Technische productie
  Oerol Festival Stg Terschellings Oerol Terschelling   Coördinator Techniek & Veiligheid
2005 De Claim Toneelgroep Alaska Tournee kleine en middenzaal regie Marijke Schermer, decor / geluidsbeeld Richard Janssen, licht Remko van den Ende, kostuums Renske Kraakman Technische productie
2006          
2005 Robodock Festival Stg ADeM NDSM Docklandshal   hoofd lichtcrew, showcontrol
  Oerol Festival Stg Terschellings Oerol Terschelling   Coördinator Techniek & Veiligheid
2004 Brodders in Arms Toneelgroep Alaska Tournee kleine en middenzaal regie Marijke Schermer, decor / geluidsbeeld Richard Janssen, licht Remko van den Ende, kostuums Renske Kraakman Technische productie
  Oerol Festival Stg Terschellings Oerol Terschelling   Coördinator Techniek & Veiligheid
  Private Lives Amsterdamse Drama Onderneming Nederlandse tournee regie Jeroen van den Berg, decor / kostuums Ellen Klever, licht Catharina Scholten, muziek Jaap van Keulen Technische preproductie licht, geluid, decor: opstart / overdracht
  Driftland Theatre Company Ipso Facto Locatie Terschellings Oerol Festival regie / vormgeving Terence Roe / Margot Nies Technische productie
2002 Bevrijdings-festival Flevoland Almere   2e stagemanager
2001 Little Voice Theater gezelschap Helden Locatie Terschellings Oerol Festival en de Parade regie Annemieke Delis, decor / kostuums Judith Abels, licht Remko van den Ende Technische productie
  Bevrijdings-festival Flevoland Almere   2e stagemanager
2000 Bevrijdings-festival Flevoland Almere   2e stagemanager
1999 Wachten op Godot   Transformator zolder Westergasfabriek Amsterdam Regie Alan Yadegarian Technische productie
  Twelfth Night Glas in Lood Theater aan de Schie Schiedam regie Jasper Damsteegt Technische productie
1998 Thésée Festival d�Ambronay � Frankrijk Europese tournee: Lyon, Avignon, Parijs, Utrecht, Brussel, Genève, Caen, Londen regie Javier L�pez Piñ�n, dirigent William Christie Technische productie
1997 Roberto Zucco Het Collectief Theater Perdu Amsterdam regie / vormgeving Luc Boyer, licht Remko van den Ende Technische productie
  Overnachten Glas in Lood Theater â�˜t Kapelletje Rotterdam Regie / vormgeving Jasper Damsteegt en Wietse Rypkema, licht Remko van den Ende Technische productie
1996 De Ingebeelde Zieke Glas in Lood Tournee kleine zaal regie Jasper Damsteegt, licht Remko van den Ende Technische productie
1995 Family Voices Glas in Lood Tournee kleine zaal Regie / vormgeving Wietse Rypkema, licht Remko van den Ende Technische productie
  De Dienstlift Glas in Lood Tournee kleine zaal Regie / vormgeving Jasper Damsteegt, licht Remko van den Ende Technische productie